Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

5 причин записатися на масаж у березні

Текст: Кучирина Мария, 8 марта 2020 458

Весна — пора оновлення. Це стосується не тільки природи довкола, а й нас самих. Щоб пробудити тіло від зимової сплячки та відчути себе бадьоріше, рекомендуємо відвідати масажиста. П’ять причин, чому записатися на масаж у березні...


Подолати стрес

Після зими багато людей почуваються кепсько. Але візит до професійного мануальщика здатний покращити психічний стан. Ряд досліджень виявили, що під час релаксаційного масажу в організмі дорослих та дітей починають активно продукуватись одразу два «гормони щастя» — серотонін і дофамін. А от рівень кортизолу — гормону, який провокує появу зайвої ваги і є наслідком тривалого стресового стану, — знижується.


Пом’якшити весняну алергію

Звичайно, масаж не може зупинити алергічну реакцію самотужки. Але він допомагає впоратися з її симптомами і поліпшити загальне самопочуття, адже знімає нервову напругу, яка здатна посилювати алергію. Навесні, коли горять дедлайни та квітнуть рослини, це особливо актуально.


Поліпшити сон

Важко звикнути до більш тривалого світлового дня та перелаштуватися на новий ритм життя? Хутчіш прямуйте до масажного кабінету. Кілька сеансів оздоровчого масажу допоможуть нормалізувати артеріальний тиск, зробити сон більш глибоким та додати енергії, якої так бракує на початку весни.

Позбутися болю

Якщо у вас є хронічний біль, то ви знаєте, що у міжсезоння він зазвичай загострюється. Щоб не мучитися із спиною, шиєю або попереком, поки всі ніжаться на відкритих терасах та гуляють у парках, запишіться на масаж заздалегідь. Він посилить кровообіг та суттєво полегшить больові відчуття.


Омолодити шкіру

Мануальні процедури дарують шкірі природну молодість: під час ручного або апаратного масажу з її поверхні механічно видаляються ороговілі частинки. Живлення шкіри покращується, а втома та набряки, які залишились нам у спадок після затяжних зимових свят, зникають.

Обери массажиста в своєму районі...

 

Встигни до літа: від яких занять твоє тіло швидко прийде в форму
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно