Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Що спільного між ДНК лосося і людини та вічною молодістю

Текст: Пойманова Алина, 6 февраля 2020 335

Сьогодні у боротьбі з віковими змінами з пластичною хірургією вже довлі успішно конкурують і безопераційні способи омолодження. Та на відміну від питань, які вирішуються скальпелем, новітні наукові розробки здатні не просто забезпечити зовнішні зміни, а й відновлювати весь організм в цілому — на рівні ДНК клітин. Саме такого ефекту можна досягти за допомогою полінуклеотидів, що стали гучним відкриттям в сучасній косметології. 

Довідка: полінуклеотиди ПДРН — це фрагменти низькомолекулярних ДНК, що здатні запускати активні процеси регенерації та ділення клітин.

Щодо успіху препаратів на основі полінуклеотидів (ПДНР) немає жодних сумнівів, адже він обґрунтований серйозними науковими дослідженнями. ДНК зв'язують так звані азотисі основи, що в процесі старіння можуть «ламатися». Саме ці «зламані» основи і здатні заміщувати полінуклеотиди, на чому і базується ефективність методу. Завдяки своєму імуномодулючому ефекту, полінуклеотиди стимулюють процеси регенерації та підсилюють синтез колагену, еластину і неколагенових молекул. Також вони сприяють оптимальному зволоженню та захисту від UVА і UVB променів. А це, в свою чергу, призводить до загального поліпшення стану шкіри, омолодження і досягнення  реального ліфтинг-ефекту.

Ніби звучить недостатньо гарно, але ПДНР до того ж здатні очищувати шкіру від токсинів, адсорбуючи і нейтралізуючи вільні радикали; стимулювати фізіологічні процеси, що призводить до омолодження не тільки зовнішності, а й всього організму в цілому. Унікальність методу полягає в тому, що на відміну від існуючих засобів омолодження, ефект яких зоснований на вичавлюванні останніх сил з існуючих функціональних структур, розумні кислоти ПДНР провокують відновлення і зростання нових. За допомогою полінуклеотидів клітини починають працювати як молоді. 

В якості сировини для створення подібних препаратів обрали молочко лососевих риб, і цей вибір не є випадковим. Цей компонент через великий вміст нуклеїнових кислот та протамінів (особливих білків), використовується в медицині понад 100 років. Якщо пошукати, то його можна знайти навіть в складі деяких дієвих БАД-ів. Незамінним для косметології молочко робить і те, що значимі показники структури ДНК лейкоцитів людини і ДНК молочка лососевих дуже схожі. Саме тому препарати на основі полінуклеотидів такі дієві в боротьбі з косметологічними проблемами старіння.

Найновіші препарати з цією діючою речовиною вводяться в шкіру і за рахунок високої концентрації діючого компонента, усувають зміни на тривалий період. Приємна новина полягає ще й у тому, що ПДНР є повністю безпечними та не викликають алергічних реакцій, що було доведено науковими дослідженнями.

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Руйнували міфи та надихали: як в Києві пройшов beauty-апгрейд Популярна б’юті-блогерка проведе майстер-клас з мейкапу
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно