Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Стати барбером за 35 годин: Mr.Colt запускає школу барберів

Текст: Пойманова Алина, 12 февраля 2020 464

Сучасний світ переживає нову хвилю популярності суто чоловічих послуг краси та спеціалізованих закладів. Кількість барбершопів невпинно зростає, а чоловіків, що назавжи покидають на їхню користь звичайні парикмахерьскі — все більшає. Саме на цій хвилі мережа Mr.Colt запускає школу барберів. Розповідаємо про цифри, особливості професії та навчання. 

Чому бути барбером — це цікаво і перспективно

Сьогодні барбер — це затребувана професія, популярність якої дедалі зростає. 95% барбершопів шукають лише професіоналів, а місце роботи талановитому барберові завжди гарантовано. При цьому середній дохід професійного майстра сягає близько 1 000 $, не враховуючи чайових від клієнтів, що суттєво вище середнього рівня зарплатні в Україні.

Зручність полягає ще й у тому, що барбери самі обирають свій робочий графік. Ну і далеко не останній аргумент полягає в тому, що це престижна професія. До барбершопів ходять стригтися лише гідні клієнти, а вартість послуг барбера — доволі висока. Тож, до всього це ще й корисні знайомства та приємне спілкування з успішними людьми.

Що пропонує школа барберів Mr.Colt

Школа барберів Mr.Colt дозволяє лише за 35 годин оволодіти потрібними навичками. Графік занять формується за бажанням майбутніх майстрів, які до того ж можуть обирати й будь-яку, зручну для себе філію. Школа дає 100% гарантію оволодіння майстерністю. Стандартна програма включає в себе 35 годин курсу, але навчання в кожному індивідуальному випадку триває, поки людина не стає професійним барбером. Майстер-викладач курсу має величезний досвід і практику в країнах Європи, що включає в себе і чоловічі стрижки і унікальні техніки гоління. Теорія займає меншу частину курсу, а основна присвячена практиці та відточуванню майстерності. Моделей також надає школа.

"Школа барберів" — це місце, в якому втілилися в єдиному стародавні традиції, унікальна атмосфера і всі сучасні напрацювання Барбер-майстерності. Тут комфортно працювати барберам. Сюди охоче заходять клієнти. Належне треба віддати інтер'єру, оскільки він унікальний. З 2016 року в Києві відкрилося три філії бренду, а у 2019 році ще й у Львові. Всі вони мають зручне місце розташування з гарною транспортною розв'язкою. В закладах мережі завжди людно і вирує робота.

«Кожен день ми вдосконалюємося і шукаємо нові можливості для успішного розвитку» — стверджують у Mr.Colt.

Потрап до найкращого барбера! Запишись менш, ніж за хвилину в будь-який барбершоп Києва, скориставшись зручним сервісом Relax.ua. А якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Популярна б’юті-блогерка проведе майстер-клас з мейкапу Час почистити пір'ячко: на Оболоні відкрився новий салон PIED-DE-POULE
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно