Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

На фестиваль натурального вина до Києва з’їдуться винороби з різних країн

Текст: Пойманова Алина, 20 февраля 2020 292

29 лютого, в таку символічну дату високосного року, в Києві відбудеться незвичайний фестиваль вина SuperNatural Wine Festival. На ньому не буде найпопулярніших марок та гучних назв, розкрученх брендів та хайпових смаків — натомість захід збере під одним дахом подібних у своїй філософії, але все ж дуже різних виноробів-натуралістів, аби ділитися та насолоджуватися тим, що називається натуральним вином.

На SuperNatural Wine Festival кожен бажаючий матиме змогу продегустувати вина із Франції, Німеччини, Греції, Грузії, Швейцарії, Італії, Австрії та інших країн. Тут поважають працю виноробів, тому безкоштовних дегустацій не буде, всі вина потрібно купувати. Проте їх тут пропонуватимуть за ціною собівартості, а саме — від 35 гривень за порцію, яка дорівнює 42 мл.

«Натуралістів об’єднує відсутність снобізму та принципи виробництва вина — те саме low intervention. Вони не втручаються у процес творення, щоб на виході отримати вино, яке не має подобатись критикам. Воно взагалі нікому нічого не винне, і ні в чому не винне також. Вам теж. Ви можете або зацінити, або ні, спробувати треба неодмінно», — пишуть організатори фестивалю.

Відомий сомельє Віталій Вакуленко об’їздив безліч виноробень та особисто знаходив кожного винороба, чиї вина будуть представлені на фестивалі, та сам запрошував їх на захід. Також, серед відомих гостей буде Марко Черветті — бренд-шеф ресторанних проектів «Сільпо». За вина відповідатимуть Le Silpo, goodwine та Roots LLC. Окрім іншого, для бажаючих дізнатися більше та зануритися в тему вина працюватиме лекторій.

    • Коли: 29.02, 12:00-21:00
    • Де: вул. Межигірська, 82, галерея М82
    • Скільки: 200 грн
    • Деталі: на Facebook сторінці заходу

Якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіше!

Даша Астаф’єва виступить в еротичному шоу (21+) Масляна та Колодій: як святкуватимуть в музеї Пирогово
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно