Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві пройшла International Hospitality Conference 2020

Текст: Кучирина Мария, 4 марта 2020 337

29 лютого в InterContinental відбулася масштабна подія в індустрії гостинності —
освітня бізнес-конференція для професіоналів готельного бізнесу з усього світу. Цього року захід відвідали 350 власників і топ-менеджерів.

 

Головним лейтмотивом конференції стала «еволюція». А саме стрімкі зміни в сфері гостинності, що спонукають готелі експериментувати та впроваджувати інновації, аби краще задовольняти зростаючий попит сучасного мандрівника.

Спікерами на конференції виступили представники найбільших готельних мереж: Think Hospitality, InterContinental Hotel Group, Hilton Worldwide, STR, Revinate, Sabre Hospitality тощо. Більшість з них прибули з-за кордону: із Франції, Великобританії, Польщі, Литви, Нідерландів, Німеччини. Зі сцени вони поділилися безцінним досвідом в управлінні та розповіли, як збільшити прибуток у готельному бізнесі.

Важливою частиною події став business speed networking, на якому 100 учасників конференції змогли познайомитися один з одним і домовитися про подальшу співпрацю. А також панельна дискусія на тему «Глобальні зміни і тренди індустрії гостинності». Завдяки ній гості конференції змогли обговорити останні тенденції та задати питання представникам провідних готельних мереж світу.

Якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіше!

Масляна та Колодій: як святкуватимуть в музеї Пирогово 5 ресторанних страв, які можна приготувати вдома
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно