Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Пілінг навесні — користь чи шкода?

Текст: Кучирина Мария, 9 марта 2020 422

Пілінг процедура, яка живить, очищує та оновлює шкіру. Особливо затребуваний він навесні, після холодних зимових місяців, коли шкіра «втомилася» від жирних важких кремів та втратила свіжість. Утім, не всі пілінги однакові. Як обрати той, що не зашкодить?

Салон краси «HAGA (Хага)», вул. Трускавецька 2а

У літній, осінній та весняний період, коли інсоляція досить активна, найкраще використовувати ферментативний (його ще називають  «ензимний») пілінг. Його активними компонентами є ферменти. Вони сприяють обережному очищенню шкіри від ороговілих клітин. Тому що, як і травні ферменти, розщеплюють білки. А точніше — білкові забруднення та виділення сального секрету.

Салон краси «Eden Matin», Київ, вул. В.Тютюника, 5В

Ензимні пілінги є найбезпечнішими. Вони майже не мають застережень (крім наявності окремих дерматологічних захворювань та індивідуальної чутливості до певних компонентів), не викликають алергії, не порушують рівень pH та цілісність епідермісу. Тому їх можна робити незалежно від віку та типу шкіри.

 

Категорично заборонено вдаватися влітку і навесні до серединних і глибоких пілінгів. Їх потрібно відкласти на осінь та зиму. Варто відмовитися і від застосування деяких поверхневих пілінгів, що містять у високій концентрації гліколеву, саліцилову та виноградну кислоти. Активні речовини в складі перерахованих пілінгів глибоко проникають в шкіру та діють агресивно. Що укупі із весняними сонячним променями можуть спровокувати роздратування, пігментацію, алергічні реакції.

Салон краси «Kika-style», вул. Болсуновських 2

Обираючи легкий, поверхневий пілінг у весняно-літній період, дотримуйтесь правил безпеки. Пам'ятайте, що кислотний пілінг це в будь-якому випадку серйозна процедура, тому попередньо порадьтеся з косметологом.

Уникайте сонячних ванн і навіть перебуваючи в тіні використовуйте сонцезахисну косметику. Саму ж процедуру бажано проводити ввечері, коли знижується рівень сонячної активності.

Оберіть салон у своєму районі...

Для тех, кого достали комиксы. 10 непопсовых фильмов 2019 года Де знайти острівець Італії в Києві, поки бушує вірус
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно