Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Інтер'єр українського салону краси став найкращим у світі

9 февраля 89

Дизайн інтер'єру українського салону краси Say No Mo social nail bar переміг на міжнародному конкурсі дизайну в Нью-Йорку. Про це розповідає ТСН.

Нагорода є своєрідним Оскаром у сфері дизайну. Перемогу український салон виборов серед чотирьох тисяч учасників з усього світу.

Власниця салону — Ельвіра Фаріас — родом з Канади. Раніше Ельвіра проживала в Північній Америці та Дубаї. Вийшовши заміж за українця, вона переїхала до Києва, тут і вирішила втілити у життя цікавий бізнес. За словами власниці салону, українська столиця потребувала місця, де жінки піклувалися б про свою красу у сучасному форматі. 

У закладі Say No Mo є масивна бетонна арка та барна стійка, за якою майстри надають послуги з манікюру. Тут пропонують нетоксичні, веганські, cruelty-free лаки та гелі для нігтів. У закладі також є підвісний камін та зона відпочинку із диванами. Особливість салону полягає у тому, що він легко трансформується у бар, якщо прибрати усю косметичну продукцію з полиць і розмістити алкоголь. Тут можна проводити тематичні вечірки, презентації та святкувати дні народження. Сам салон створювали, відштовхуючись від побажань і чоловіків: аби їм теж було комфортно у «жіночому» просторі. 

«Вірите, чи ні, але ми стали місцем, куди почали ходити родинами», — стверджує власниця закладу.

Дизайн інтер'єру розробляли відомі українські архітектори та дизайнери зі студії balbek bureau: Слава Балбек, Софія Гупаловська і Наталя Стуконог. У їх портфоліо є такі проєкти як готель Bursa на Подолі, ресторани «В'єтнамський привіт» і «Китайський привіт», бар Molodist, Kyiv Food Market.

Робота над салоном краси тривала 10 місяців. Інформацію про те, скільки грошей вклали у заклад — не розголошують. До речі, франшизою салону зацікавилися інвестори з Дубая.

Фото: SayNoMo

Читайте нас у Facebook та Instagram

Рибне місце: на Троєщині з'явиться «Чорноморка» У Києві з'явився новий простір «Пое(э)тика»
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно