Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Ukrainian Fashion Week No Season 2021: як це було

9 февраля 93

Ukrainian Fashion Week No Season 2021 пройшов у Києві з 5 по 8 лютого. За три дні у новому форматі phygital свої колекції презентували відомі українські та закордонні дизайнери. Про це повідомляє 24 канал.

23-ій український тиждень моди проходив за концепцією поза сезонності NO Season 2021, згідно з якою дизайнери самостійно обирали, яку саме колекцію вони хочуть показати на подіумі.

У перший день Ukrainian Fashion Week No Season 2021 свої колекції широкому загалу презентували українські бренди Burenina, Artem Klimchuk, Roussin, Arutiunova та Frolov, а також грузинський бренд LEM та турецький Cihan Nakar. 

Другого дня свої творіння представили Kristina Laptso, Vorozhbyt & Zemskova, 91LAB. У третій день колекції презентували бренди DZHUS, Chereshnivska, POSTUSHNA, Polina Veller, IRON THREAD, YADVIGA NETYKSHA.

У Мистецькому арсеналі серед присутніх на репетиціях показів можна було побачити лише редакторів та журналістів різних видань про моду. Вперше за 23 роки існування Ukrainian Fashion Week No Season 2021 відбувався без глядачів у залі. Саме тому дизайнери закцентували усю увагу саме на шоу, а формат назвали phygital. Долучитися та переглянути покази кожен охочий міг в онлайн-режимі.

Нині можна переглянути запис події. Онлайн-трансляції можна подивитися на медіасервісі MEGOGO.

Фото: фейсбук Ukrainian Fashion Week

Читайте нас у Facebook та Instagram

У Києві з'явився новий простір «Пое(э)тика» Киянам покажуть 3D-реконструкцію стародавнього Подолу
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно