Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Нове місце: у столиці відкрився secret space бар поблизу Арсенальної

15 февраля 71

На вулиці Івана Мазепи, 10з, поруч зі станцією метро Арсенальна відкрився новий бар під назвою F Space. Заклад позиціонує себе як secret space коктейльний бар із БДСМ-атрибутикою, яку можна придбати. Про це повідомляє bzh.life.

Засновники стверджують, що заклад поєднує в собі всі інтереси та захоплення власників, а буква F у назві може означати і фантазію, і фетиш і сім’ю (family). Бар від початку задумували як простір для особливих заходів: лекцій із сексуальної освіти, музичних та фетиш-вечірок, вечорів із відкритих знайомств.

Авторську коктейльну карту для бару створив Костянтин Бойко (Zjincheng bar), тут також подають ексклюзивні сорти крафтового пива та комбучі (70 грн). До напоїв можна замовити закуски з нуту, сир із різноманітними соусами, оливками та начос.

У барі також можна пригоститися смачною фільтр-кавою (30 грн), сорти для якої підібрав Олександр Славинський (Jesus Coffee).

У просторі F Space розташований магазинчик з БДСМ-атрибутикою та секс-іграшками від українських виробників. Наприклад, тут можна придбати спеціальні свічки, вироби зі шкіри та портупеї.

Заклад працює щодня, окрім вівторка? p 18:00 до 23:00. У неділю до бару запрошують лише дівчат, де для них створюють безпечну комфортну зону для відпочинку.

Адреса: вул. Івана Мазепи, 10з.

Фото: bzh.life.

Читайте нас у Facebook та Instagram

Повітряна екскурсія над Києвом, Прип'яттю і ЧАЕС: МАУ відкрила продаж квитків У Києві можна поласувати квадратними бургерами
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно