Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Діджей світового рівня влаштує благодійний концерт біля Андріївської церкви

17 февраля 38

Діджей Донато Пападія (Papa Dj) виступить із новим сетом на сходах Андріївської церкви, що на Андріївському узвозі. Виступ відбудеться 22 лютого. Метою заходу є збір коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської. Про це повідомляє «Вечірній Київ».

У тригодинному сеті світова зірка Papa Dj поєднає електронні ритми світу, етнічну spiritual музику та унікальне історичне місце Києва.

Пряма трансляція заходу розпочнеться 22 лютого о 19:00. Трансляцію підтримують, зокрема, онлайн-канали Donato Papadia — Papa dj from Montecarlo та Kuzmenko Pr& Events Youtube. У проєкті також беруть участь важливі локальні та міжнародні вебплатформи клубів та радіостанцій, що підтримують ініціативу.

Нагадаємо, виступ артиста та діджея Донато Пападія (Papa Dj) у грудні 2020 року на території Національного заповідника «Софія Київська» став одним із найбільш знакових у світі артподій. Музичний сет діджея переглянули понад півтора мільйона глядачів. 

Концерт біля Андріївської церкви, як і минулого разу, буде благодійним. Організатори мають намір зібрати кошти на реставрацію Дзвіниці Софії Київської.

Papa Dj відомий тим, що придумав ф’южн-концепцію музики Buddha-барів. Він розпочав власну кар’єру у 1973 і вважається одним із основоположників руху диджеїнгу. Papa Dj постійно міксує найрізноманітніші стилі: від хаус-музики до New Beat, музики Балеарських островів із Hard House, Techno і роком. Улюблена фішка музиканта — додавати етномузику у свої сети. В його палітрі звучать як незвичні звуки перкусії, так і класичні фортепіанні та скрипкові. Papa Dj є одним із найвідоміших у світі італійських діджеїв.

Фото: скріншот 

Читайте нас у Facebook та Instagram!

На початку літа у Києві таки відбудеться Ostrov Festival Фестиваль Docudays цьогоріч відбудеться у гібридному форматі
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно