Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Фестиваль Docudays цьогоріч відбудеться у гібридному форматі

17 февраля 49

Щорічний міжнародний фестиваль документального кіно Docudays цьогоріч відбудеться офлайн і частково онлайн. Фестиваль триватиме з 26 березня по 4 квітня. Про це повідомляється на сайті заходу. 

Офлайн-центром фестивалю 18 Docudays UA стане Поділ, саме там розташовуватимуться три локації для перегляду фільмів офлайн:

  • кінотеатр «Жовтень»
  • простір креативної спільноти IZONE
  • Dymchuk Gallery

Не виходячи з дому глядачі зможуть долучитися до кінопоказів та подій в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.

У кінотеатрі «Жовтень» планують розмістити всю конкурсну та позаконкурсну програми фестивалю. Там відбуватимуться кінопокази та розмови з українськими режисерами фестивальних стрічок. Виставки та ретроспектива анімації в межах Міждисциплінарної програми відбуватимуться також у Dymchuk Gallery та просторі Креативної спільноти IZONE.

Контрапунктом кожного вечора буде показ та обговорення після нього, які відбуватимуться одночасно і у «Жовтні», і на DOCUSPACE.

Нагадаємо, що 18 Docudays UA присвячений праву людини на здоров’я. Організатори фестивалю пропонують зануритися глибше у процеси нових для усіх людей явищ і оцінити весь масштаб світових змін із початком пандемії.

Фото: сайт фестивалю.

Читайте нас у Facebook та Instagram

 

Діджей світового рівня влаштує благодійний концерт біля Андріївської церкви У Києві відбудеться найбільший зимовий фестиваль повітряних куль у Європі
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно