Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві запускають новий сервіс доставки Noww

19 февраля 71

У Києві стартує нова служба доставки Noww. За допомогою сервісу можна замовити з ресторанів та супермаркетів їжу та продукти, придбати одяг або скористатися допомогою «джинів» — людей поблизу, які виконають поставлене завдання. Про це повідомляє БЖ.

Розробники обіцяють доставку їжі протягом 30 хвилин після формування замовлення. Нині їжу можна замовити з таких закладів як SpicyNoSpicy, Mr.Ro, Pho People, Urban Grill, Marlin, The Burger Mexico, Doggeriz. Перше використання сервісу принесе вигоду у розмірі 100% кешбеку. Поки що доставка працює лише у центрі Києва та на Позняках.

Доставка продуктів з супермаркетів здійснюватиметься протягом години. За такі замовлення користувачі отримають 5% кешбеку. Доставку з магазинів одягу кур'єри також здійснюватимуть протягом години. На рахунок вам повернуть за таке замовлення 15% кешбеку.

Наразі в додатку вже можна скористатися лише послугою доставки з ресторанів. Над доставкою з супермаркетів та магазинів одягу ще працюють.

Джинами у додатку називають спеціалістів-фрилансерів, які знаходяться поблизу користувача та готові виконати поставлене завдання. За використання цієї послуги повертатимуть 10% кешбеку на рахунок. 

Фото: unsplash.com

Читайте нас у Facebook та Instagram

У Києві виступить білоруський гурт Shuma Бари та ресторани під час адаптивного карантину працюватимуть до півночі
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно