Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Столичний бренд спортивного одягу запустив проєкт прогулянок містом

22 февраля 42

Київський бренд спортивного одягу O(FourFour) запустив проєкт OFF(Routes). В рамках проєкту кожен член команди бренду може ділитися улюбленим маршрутом для прогулянок містом. Про це розповідає БЖ.

Першим маршрутом довжиною у 10 кілометрів поділилася дизайнер Марія. Гуляє дівчина цією дорогою разом зі свою собакою Акірою. Прогулянка починається зі станції метро «Арсенальна». Закінчується маршрут біля Подільсько-Воскресенського моста на Подолі або ж у будь-якому місці на Подолі за бажанням, каже Марія. 

За словами дизайнера, прогулянка займає близько 2,5 годин.

Нові маршрути від інших членів команди будуть з'являтися на сайті бренду щотижня. За словами дизайнерів, усі вони будуть відображати характери людей, які їх складали.

Бренд спортивного одягу O(FourFour) був заснований у 2019 році. Одяг бренду виготовлений із переробленого нейлону. Найчастіше дизайнери доповнюють спортивні образи бренду графічними принтами.

Фото: інстаграм бренду

Читайте нас у Facebook та Instagram

У Києві розпочнуть будівництво Музею Революції Гідності У ресторані Fenix в центрі Києва проведуть завершальний вечір Венеціанського карнавалу
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно