Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві спробують відновити роботу найстарішого кінотеатру

23 февраля 53

Київський кінотеатр «Екран», якому вже більш як 100 років, не зноситимуть. Міська влада зробить усе для того, щоб зберегти та відновити роботу кінотеатру. Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, розповідає БЖ.

Мондриївський спростував чутки про те, що кінотеатр знесуть під забудову. За його словами, у міста немає намірів віддавати кінотеатр під забудову висоток чи ТЦ.

Будівля кінотеатру не має архітектурної цінності, але несе історичну цінність, тому будь-яка видозміна кінотеатру можлива з урахуванням потреб киян.

Варто зазначити, що кінотеатр «Екран» є одним із найстаріших у столиці стаціонарних кінотеатрів. Його відкрили у 1911 році. Наразі він є найстарішим у Києві збереженим спеціалізованим приміщенням для показу фільмів. 

Кінотеатр «Екран» працював до 2010 року. У 2018 році в будівлі сталася пожежа. Днями в ЗМІ з'явилася інформація про те, що будівлю кінотеатру знесуть під забудову, оскільки реконструкція є неможливою.

Фото: фейсбук Кирила Степанця

Читайте нас у Facebook та Instagram

Балетні постановки двох київських театрів визнано найкращими на платформі Fedora Нове місце: центр краси та апаратної косметології «Пір'ячко» на Софіївській Борщагівці
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно