Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві відбудеться провідна подія у сфері краси — Be Beauty Conference

24 февраля 88

Конференція індустрії краси Be Beauty Conference відбудеться у Києві 15 березня. На ній фахівці Beauty-індустрії поділяться власним досвідом успішного створення та просування бізнесу. Захід відвідають більш як 500 учасників. 

Зареєструватися на конференцію зі знижкою у 20% можна за посиланням. Знижка на пакет «Учасник» у розмірі 20% діє за промокодом «Relax.ua».

На конференції зберуться власники та керівники салонів, beauty-блогери та інсайдери ринку, а також фахівці різноманітних ніш індустрії краси. Під час конференції відбудуться майстер-класи від провідних фахівців і компаній-партнерів.

Організатори заходу зазначають, що під час конференції усі охочі зможуть познайомитися з потенційними інвесторами та партнерами, знайти нових клієнтів або співробітників, а також отримати новий досвід і максимум корисних контактів.

Під час конференції виступлять, зокрема, Олександр Клименко, Олексій Антонюк, Олександр Олешко, Ольга Багата. Розпочнеться захід о 10:00.

  • Де: Premier Hotel Rus Kyiv, вул. Госпітальна, 4
  • Коли:15.03, з10:00 до 20:00

Фото: організатори конференції

Читайте нас у Facebook та Instagram

У центрі Києва з'явився ігровий простір для дорослих у стилі кіберпанк Ратитетні видання творів Лесі Українки показують у Нацмузеї літератури
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно