Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Поблизу Майдану Незалежності у Києві відкрилася пінцерія Pinzatto

25 февраля 87

Пінцерія Pinzatto почала працювати на вулиці Архітектора Городецького, 4, біля Майдану Незалежності. Про це повідомляє the village.


Раніше на місці пінцерії знаходився ресторан з данськими сендвічами Smorrebrod. У новому фопрматі закладу поєднали пінцерію, кафе та бар. 

Основною стравою в закладі є пінца. Придумали її в Римі близько 20 років тому. Піццайоло Коррадо ді Марко свого часу вирішив зробити сучасну піцу для представників молодого «безглютенового» покоління Y і Z, які стежать за тим, що їдять, і дотримуються здорового способу життя. Складається тісто пінци зазвичай із трьох видів борошна: рисового, соєвого та пшеничного. Тісто пінци повинно визрівати до 70 годин. Це робить його ніжним та хрустким, а також менш калорійним за традиційне.

«Наш шеф створив авторську пінцу. Він змішав три види борошна: рисове, соєве та пшеничне, додав закваску і залишив відпочивати не менше, ніж на 36 годин», – розповідають власники закладу.

У закладі можна пригоститися Bella Margarita (159 грн), Carbonara (149 грн), Padrone (189 грн), Vegetariana (149 грн), Super BBQ (189 грн). Також у Pinzatto можна замовити маленьку пінцу. У закладі пропонують випити чай та каву або скуштувати алкогольні напої.

Працює заклад щоденно з 10:00 до 22:00.

Фото: інстаграм закладу

Читайте нас у Facebook та Instagram

Ресторан Spezzo на столичній Русанівці святкує чотириріччя Новий суші-бар Miyagi з’явився на Софіївській Борщагівці
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно