Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

В Україні відбудеться мистецький марафон HeForShe Arts Week 2021

2 марта 50

Мистецький марафон із виставками, лекціями, кінопоказами та артінсталяціями на тему гендерної рівності стартує в Україні 8 березня. Проєкт під назвою HeForShe Arts Week 2021 триватиме цілий тиждень, про це повідомляє the-village.


Темою цьогорічного Міжнародного жіночого дня обрали жіноче лідерство, артмарафон HeForShe Arts Week 2021 присвячений видатним українським мисткиням.

Офіційне відкриття проєкту відбудеться 8 березня. Але деякі події можна буде відвідати раніше. Так, 5 березня о 16:00 відбудеться допрем’єрний показ художньої виставки «Наука — це вона». На виставці можна буде дізнатися про 12 сучасних українських жінок-вчених, із деякими з них — поспілкуватися особисто. Захід пройде у конференц-залі UNIT.Verse.

Офіційне відкриття проєкту відбудеться 8 березня о 18:00. Саме на цю годину заплановане підсвічування відомих будівель та архітектурних об'єктів червоно-пурпуровим відтінком, який є офіційним кольором проєкту HeForShe. Організатори панують підсвітити Національну оперу України у Києві, Львівський Національний академічний театр опери та балету, а також Дніпровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького. Цього ж дня на пам’ятнику княгині Ольги на Михайлівській площі у Києві покажуть 3D-інсталяцію із гаслом артмарафону «Палай-надихай».

10 березня о 19:00 відбудеться онлайн-вебінар української режисерки Юлії Гонтарук на тему «Документалістика про війну. Досвід жінки-режисера». А 12 березня пройде закрита церемонія нагородження премії Women in Arts Award 2021. Премія була заснована у 2019 році, її призначають жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві. Цьогорічна премія має 7 номінацій: візуальне мистецтво, музика, театр, кіно, література, культурний менеджмент, культурна журналістика, критика і дослідження. 

13 березня о 18:00 в онлайн-форматі відбудеться відеоперформанс «Знаки літер». На ньому київські поетеси читатимуть вірші сучасних австрійських письменниць. Читання відбуватимуться українською та російською мовами із німецькими субтитрами.

14 березня о 19:00 у The Naked Room відбудеться серія неформальних розмов із художниками та художницями, перша — із Олесею Трофименко, яка є автором вистави «Приховане».  

Окрім Києва, різні мистецькі події проходитимуть у Дніпрі, Львові, Чернівцях, Житомирі, Сєвєродонецьку, Одесі та Соледарі. За деякими артпроєктами можна стежити в онлайн-форматі.

Фото: heforshe.org

Читайте нас у Facebook та Instagram

Український борщ — у трійці серед найкращих супів світу за версією CNN ВДНГ збирає донати на відродження оранжереї
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно