Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Нове місце: ресторан Saxagansky на Саксаганського

3 марта 101

Сімейний ресторан із мультинаціональною кухнею Saxagansky Restaurant відкрився у самісінькому центрі міста, по вулиці Саксаганського, 83. Про це повідомляє posteat.ua.

Насправді, на місці закладу був кілька разів переформатований ресторан VINO GRAD. Проте він потребував зміни назви, оновлення формату та обнулення історії, яка із кожною зміною формату нагадувала про себе.

За новим концептом, ресторан зазнав повних зовнішніх та внутрішніх змін: айдентики, команди, інтер'єру, меню.

У закладі є велика винна шафа, відділ кондитерської та затишний камін. Однією з головних родзинок ресторану став маркет крафтових продуктів та напівготової продукції. Відтепер усі гості зможуть придбати унікальні продукти для приготування страв удома.

Шеф-кухар ресторану Слава Кондратюк розробив для нового меню корисні позиції страв із використанням екопродуктів. У ресторані можна скуштувати нині дуже популярні веганські страви та десерти авторства Кондратюка.

Тут пропонують спробувати бурату з томатами (260 грн), теплий салат із телятиною та трюфельною сальсою (195 грн), качо-е-пепе з грибами та крем-соусом (160 грн), костицю з мамалигою (280 грн), качине філе з яблуками фламбе (290 грн). У ресторані також є меню ланчів, яке пропонують гостям закладу з 12:00 до 16:00.

Де: вул. Саксаганського, 83

Коли: щодня з 11:00-22:00

Власна доставка (безкоштовно до 1 км)

Фото: фейсбук-сторінка закладу

Читайте нас у Facebook та Instagram

Столичну Бессарабку пропонують зробити пішохідною зоною Весна на запах: у Києві тривають три виставки фіалок
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно