Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Київ заполонили продавці квітів

5 марта 63

Напередодні 8-го березня по всій столиці з’явилися сотні продавців квітів. Цьогоріч у продажу готові букети, «поштучні» тюльпани, троянди, декоративна капуста та рослини у горщиках. Про це пише «Вечірній Київ».

В середньому, українські тюльпани з Києва та Харкова продають по 30 грн за штуку, три тюльпани у горщику коштуватимуть 100 грн.

Із незвичного, продавці пропонують придбати на подарунок декоративну капусту (60 грн/шт), крокуси (100 грн/шт), садовий пролісок (100 грн/шт), іриси (25 грн/шт), котики (50 грн/шт), мімози (200 грн/пучок) та гіацинти (80 грн/шт).

Різноманітні квіткові композиції коштують цієї весни від 150 грн. Троянди середньої довжини обійдуться у 35-45 грн, майже метрові коштують від 58 грн. Найбільш популярними у столиці залишаються червоні троянди.

Як зазначають продавці,  із середини наступного тижня, коли квітковий бум спаде, вартість квітів знизиться на 5-10 гривень за штуку.

Фото: «Вечірній Київ»

Читайте нас у Facebook та Instagram

Американське видання Archdaily написало про будинок на столичній Татарці У столичній книгарні «Сяйво книги» увесь березень проходитимуть презентації та лекції
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно