Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У столиці з'явився ще один мурал, присвячений боротьбі з COVID-19

10 марта 30

Мурал, присвячений боротьбі з COVID-19, з'явився на стіні паркану поблизу ЖК «Клубний», що на Софіївській Борщагівці у Києві. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав художник, автор роботи Віталій Гідеван.


На муралі зображене обличчя дівчини в респіраторі з квітами. 

«Рівно рік тому наш світ неочікувано поглинула пандемія, паніка і безліч заборон. Змінилося сприйняття людьми один одного, адже кожен може бути потенційно небезпечним, навіть найрідніші. Тоді я створив малюнок "Лев у масці". Це був лише початок пандемії, який повинен був закінчитися за 2 тижні... але ми й досі носимо маски. Новий малюнок про ціну людського життя, за яке кожен день борються лікарі. Про атрибут, який став невід'ємною частиною нашого гардеробу. Та про надію, що живе в серцях всього світу, що скоро ми повернемося до звичного життя!я», — розповідає Віталій Гідеван про свою роботу.

Київські мурали — це настінні розписи, створені українськими та іноземними художниками-муралістами. Упродовж 2008-2020 років у столиці з'явилось понад 170 муралів. Їх створювали художники з України, Австралії, Аргентини, Бельгії, Бразилії та інших країн.

Фото: сторінка у фейсбук Віталія Гідевана

Читайте нас у Facebook та Instagram

Monobank запустив сервіс розрахунку у закладах харчування Нове місце: кафе грузинської кухні «Стумарі» на Печерську
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно