Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Якою може стати вулиця Сагайдачного після реконструкції

11 марта 25

Вулицю Петра Сагайдачного, яка сполучає Контрактову і Поштову площі у Києві, почнуть реконструювати наприкінці весни. Про це пише видання «Хмарочос».

У Подільській РДА підтвердили, що вулицю реконструюватимуть згідно з проєктом «Київська вітальня», ескіз якого представив колектив «Нова Контрактова» у співпраці зі студією Kotsiuba.

Ескіз реконструкції Сагайдачного було розроблено для архітектурного конкурсу з ревіталізації Подолу у 2015 році. Тоді перемогла пропозиція команди «Київської вітальні». Кілька років потому команда архітекторів та урбаністів «Нова Контрактова» показала розроблений на основі цієї пропозиції ескізний проєкт. 

Під час реконструкції з вулиці планують прибрати рекламу, дорожні знаки, висадити червонолисті клени, а також замінити дорожнє покриття на жовту цеглу.

Однак один із розробників проєкту «Київська вітальня» Антон Олійник розповідає, що робочий проєкт досі не розробляли, по ньому не проводили перемовини, а офіс Buro-o цим проєктом нині не займається.

Нагадаємо, що лютому Подільська РДА оголосила про намір реконструювати вулицю Сагайдачного. Тоді зазначали, що оновлять дорожнє покриття та всі інженерні мережі під ним, роботи розпочнуть із пішохідної частини вулиці. Зараз готують тендер, щоб визначити підрядника робіт.

Зазначимо, частина вулиці Сагайдачного стала пішохідною у 2017 році. 

Фото: Ескізний проєкт команди «Нова Контрактова»

Читайте нас у Facebook та Instagram

Нове місце: пекарня-кав’ярня «БоХліб» поблизу Південного вокзалу у Києві У Києві відкриваються фуд-холи Дмитра Борисова на заправках WOG
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно