Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Учні зможуть переглянути урок пам’яті про Чорнобиль на YouTube

12 марта 38

Урок пам’яті Чорнобиля оновлюють до 35-х роковин трагедії. Оновлення стосуються змісту у зв’язку з появою нової інформації з розсекречених документів КДБ, а також формату — учні зможуть отримати нові знання із відеороликів на YouTube.


Роботу над оновленням матеріалу та формату традиційних Уроків пам’яті Чорнобиля для учнів з 1 по 11 клас розпочали вчителі у партнерстві з Національним музеєм «Чорнобиль» та Європейським інститутом Чорнобиля за підтримки Українського культурного фонду.

Програму оновлюють поетапно. Нині завершується розробка методичного матеріалу. Далі готуватимуть історичні матеріали та продакшн відеороликів. Відеоуроки будуть доступні на YouTube, їх зможе переглянути кожен охочий.

Вчитель будь-якої школи України 26 квітня зможу включити відеоролик для своїх учнів, — обіцяють автори проєкту.

«Донести правдиву інформацію до дітей, поступово розширюючи їх уявлення про аварію, радіацію, наслідки, злочинні дії радянської влади, подвиг ліквідаторів і сучасний стан Чорнобиля — ось наша важлива мета, — зазначив директор МГО Європейський Інститут Чорнобиля Валерій Коршунов.

В залежності від віку, в уроках буде розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС.

Зазначимо, що Чорнобильська катастрофа — це техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, що сталася в ніч на 26 квітня 1986 року. Чорнобильська аварія була спричинена двома тепловими вибухами та подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції на території України.

Фото: Український культурний фонд

Читайте нас у Facebook та Instagram!

Нове місце: йога-простір із кав’ярнею на Великій Житомирській На Рейтарській відкрили оновлений The Naked Bar
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно