Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві з'явиться ще один «Япомогабокс», що видає корм тваринам

16 марта 26

Ще один апарат «Япомогабокс», який видає корм для бездомних тварин в обмін на пластик, незабаром з'явиться в одній зі шкіл Києва. Про це пишуть на офіційній сторінці проєкту у фейсбук.

Організатор проєкту вирішив подарувати «Япомогабокс» одній зі столичних шкіл. Для цього був влаштований конкурс, у якому перемогла спеціалізована школа №207 Деснянського району. 

Апарат «Япомогабокс» видаватиме корм в обмін на пластикові вироби. Прилад навчатиме дітей піклуватися про тварин, а також дбати про екологію. 

Подібні розіграші для популяризації проєкту планують проводити і надалі. 

Зазначимо, що перший «Япомогабокс» було встановлено на вулиці Протасів Яр, 15, на території АЗС SOCAR. Він не видає корм тваринам самостійно, про це піклуються волонтери. У автоматі також встановлений термінал, щоб кожен охочий міг зробити благодійний внесок.

Організатори запевняють, що кияни згенерували 12 кілограмів корму для тварин за два тижні та відправили на перероблення 117 кілограмів пластикових пляшок.

Фото: сторінка проєкту у фейсбук

Читайте нас у Facebook та Instagram

У Києві відкрилася виставка акварелей і графіки Дніпром: від ТРЦ River Mall на лівому березі до Річкового вокзалу можуть пустити теплохід
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно