Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У столичному UNIT.City запускають каршерінг разом із BMW та MINI

23 марта 33

Інноваційний парк UNIT.City у Києві спільно з компаніями BMW та MINI у тестовому режимі запускає сервіс оренди електромобілів U.Go. Про це пише the-village.

Сервісом каршерінгу нині можуть скористатися лише резиденти та співробітники парку UNIT.City. Для них доступні дві моделі електромобілів: BMW i3 і MINI Cooper SE.

Для того, щоб орендувати авто, потрібно мати водійські права та стаж водіння не менше 2 років. За допомогою діджитал-асистента UNIT.City необхідно пройти верифікацію, забронювати електромобіль та в зазначений час забрати ключі від нього у Центрі резидентів.

Перші дві години користування електромобілем є безкоштовними. Подальший час оплачує компанія, у якій працює резидент UNIT.City: 199 грн — третя година, наступні — по 499 грн.

У UNIT.City зазначили, що машини після кожної поїздки миють і обробляють.

Нині сервіс каршерінгу на стадії тестування. Очікується, що коли UNIT.City добудують, сервісом зможуть користуватися всі резиденти парку: мешканці вранці та ввечері, співробітники — вдень.

Нагадаємо, що інноваційний парк UNIT.City відкрили у Києві в 2017 році на території колишнього мотозаводу на вулиці Дорогожицькій між станціями метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі».

Фото: UNIT.City

Читайте нас у Facebook та Instagram

Нове місце: кав'ярня Ca Va Cafe в ЖК «Липинка» Фахівці «Довженко-Центру» віднайшли за кордоном український фільм 1927 року
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно