Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

ТЦ «Дитячий світ» на Дарниці осучаснять

24 марта 48

У торговому центрі «Дитячий світ», що в Дніпровському районі Києва, побудують другу чергу ТЦ, а також осучаснять будівлю першої черги. Про це повідомляє RAU.


Саму будівлю ТЦ планують зробити кольоровою. Площу для оренди у ТЦ мають збільшити на 15 тис. м². Загальна площа оновленого торгового центру становитиме 48,5 тис. м². 

Тут також планують відкрити розважальний центр для дітей, кінотеатр, кафе та ресторани. На даху ТЦ збудують паркінг на 133 машиномісця. Зазначається, що проєкт розробила компанія Edelburg Development.

Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик нагадав, що «Дитячий світ» – це приклад радянського модернізму. Центр був побудований у 1987 році. 

«Ритмічний лаконічний бронзово-золотий фасад виглядає стильно навіть для сучасної архітектури… Найгірше, що планують змінити фасад – наляпати яскраво-кольорових прямокутників. Немов дітей тільки це й притягує», – стверджує Селик.

Нагадаємо, що ТЦ «Дитячий світ» працює в столиці із 1987 року. Він знаходиться за адресою вулиця Малишка, 3. Це універсальний магазин дитячих товарів, у якому можна придбати іграшки, одяг і взуття для дітей різного віку, дитячі велосипеди, самокати, візочки й автокрісла, а також товари для догляду за малюками, товари для майбутніх мам, дитячі меблі, канцтовари для школярів. 

Фото: фейсбук Віталія Селика

Читайте нас у Facebook та Instagram

Індійський ресторан New Bombay Palace переїхав на бульвар Лесі Українки Легендарний фільм «Пропала грамота» оцифрували та виклали у Youtube
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно