Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Нове місце: у Києві поблизу Контрактової відкрився другий стейк-хауз «Наживо»

29 марта 45

Другий заклад мережі стейк-хаузів «Наживо» з'явився поблизу Контрактової площі, на вулиці Костянтинівська, 34. Про це пише БЖ.

Перший заклад розташований на Осокорках, що на лівому березі столиці. Його визнано кращим м'ясним рестораном 2020 року. Заклад отримав визначну ресторанну премію «Сіль». 

У період локдауну у закладі працює доставка за попереднім замовленням на сайті. На лівому березі доставка коштує 40 гривень, на правому діють тарифи служби таксі. 

Бренд-шеф ресторану — Олексій Повторейко, саме він брав участь у створенні нового туристичного гастросимволу Києва — пирога KyivPie.

Окрім стейків у меню пропонують смажену на грилі рибу, супи, салати та десерти. З напоїв тут пропонують крафтове пиво з невеличкої пивоварні, вино, лікери, бітери та міцні напої. В ресторані варто скуштувати портерхаус стейк (166 грн за 100 г), рібай стейк (146 грн за 100 г), каре ягняти (275 грн за 100 г), гранд бургер з котлетою зі стейка рібай (155 грн), крафтове пиво (54/75 грн), іспанський крафтовий сидр (99/197 грн).

Де: вулиця Костянтинівська, 34.

Коли: з 11:00 до 23:00.

Фото: інстаграм закладу

Читайте нас у Facebook та Instagram!

Bolt Food розширив зону доставки у столиці З 1 квітня «зелена» картка метро не працюватиме
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно