Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Яким стане Голосіївський парк столиці після реставрації

30 марта 43

У Голосіївському парку імені Максима Рильського капітальний ремонт проведуть у 2021 році. Про це повідомили у «Київзеленбуді».

Проєкт капітального ремонту парку охоплює лише територію площею 3,38 га, що розташована в північно-східній частині парку, на розі Голосіївського проспекту та вулиці Голосіївської, поблизу станції метро «Голосіївська».

Згідно з проєктом капремонту, у парку замінять покриття існуючих пішохідних доріжок без втручання в зелені зони; облаштують пандуси біля сходів; встановлять нові лави, урни та влаштують нове освітлення на території парку; розмістять вздовж центральної алеї три питних фонтанчики; встановлять біля входу в парк інформаційну стелу «Голосіїв», а також навігаційно-інформаційні вказівники по всій території парку; зроблять нову зрошувально-поливальну мережу.

Тут також побудують дитячий майданчик з розміщенням зони з інклюзивним обладнанням і облаштують памп-трек на території непрацюючого автодрому. У зоні, де немає насаджень, буде облаштовано «сухий» фонтан. Громадська вбиральня у парку також підлягає капітальному ремонту. А ще тут облаштують окремі оглядові тераси з деревини поблизу водойми.

За качок, що живуть у озері, можна не переживати. Для них у парку встановлять спеціальні будиночки.

Бювет тут планують перенести у місце розташування артезіанської свердловини. І прокладуть нові інженерні мережі (водопостачання, каналізацію, електропостачання, охоронну систему).

Озеленення парку розроблять за концепцією «Природа в місті». Вона передбачає, що природність тут відобразять у міському ландшафті. Принцип озеленення розділений на умовні зони: лугові змішані («Лабіринт») та прибережні зони з гаями та різними групами деревних рослин («Дубовий гай»).

Зазначимо, що Голосіївський парк культури та відпочинку імені Максима Рильського є частиною Національного природного парка «Голосіївський». Його площа складає 140,9 га. Парк має статус парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Фото: «Київзеленбуд»

Читайте нас у Facebook та Instagram

Мережа салат-барів Salateira відкрила перший магазин у Києві Лувр оцифрував усі експонати, їх можна переглянути зі смартфона
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно