Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

McDonald's відкриє понад десять нових ресторанів в Україні

31 марта 33

McDonald's відкриє понад десять нових закладів у різних містах України. Більшість ресторанів стануть першими в цих населених пунктах. Про це пише RAU.

Вперше ресторани відкриють в Івано-Франківську, Білій Церкві, Луцьку та Хмельницькому. Також у фокусі на найближчі роки — відкриття нових закладів у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові. Зараз McDonald's розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів також у Кропивницькому і Маріуполі, у Чернівцях і Ужгороді.

У McDonald's розповіли, що шукають локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 тисяч. Наприклад, на перетині центральних вулиць міста. Такі майданчики повинні бути зручними для доступу пішоходів та авто.

Разом із відкриттям нових закладів, у цьому році компанія планує створити 4600 нових робочих місць: 1500 — безпосередньо в ресторанах McDonald's і 3100 — у партнерів.

Зазначимо, минулого року компанія відкрила заклади в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі. Тепер їх мережа нараховує 98 ресторанів у 21-у українському місті. 

Фото: unsplash.com

Читайте нас у Facebook та Instagram

За час пандемії в Україні закрилася п'ята частина усіх ресторанів На даху бібліотеки Шевченка в Києві створять терасу
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно