Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Де у Києві орендувати електротранспорт: список компаній

5 апреля 68

Новини про карантинні затори та вартість поїздок на таксі у перший день столичного локдауну могли засмутити будь-кого. Видання БЖ зібрало 6 сервісів оренди електровелосипедів, електросамокатів, гіроскутеров та моноколес, які можна знайти у різних частинах столиці.

KIWI

Сервіс оренди електросамокатів розпочав роботу в столиці у вересні 2020 року. Для того, щоб почати користуватися сервісом, потрібно завантажити додаток, зареєструватися і знайти найближчий самокат на карті. Щоб почати поїздку, потрібно відсканувати QR-код. Після закінчення поїздки необхідно сфотографувати припаркований самокат і відмітити в додатку. Певних місць розміщення самокатів немає, їх можна залишати в будь-якому зручному місці, головне, щоб вони нікому не заважали.

Тариф за розблокування самоката — 10 грн, 1 хв користування в будній день коштуватиме 3 грн. Спочатку потрібно придбати тарифний пакет, мінімальна сума поповнення якого становить 200 грн.

Bolt

Прокат електросамокатів від служби таксі Bolt. Щоб взяти електросамокат, необхідно оновити додаток Bolt до останньої версії, знайти самокат на карті, відсканувати QR-код і оплатити послугу безготівковим способом. Самокати оснащені GPS-навігаторами для отримання даних про місце їх розблокування і паркування. Точки, де знаходяться самокати, також варто шукати в додатку.

Розблокувати самокат коштує 9 грн, хвилина використання — 1,9 грн (пн-чт), 2,5 грн (пт-нд). Доба обыйдеться у 490 грн.

Цитрус

Прокат електротранспорту на Оболоні від магазину електроніки «Цитрус». В наявності є електровелосипеди, електросамокати, гіроборди, гіроскутери, електроскутери, моноколеса і дрифт-карти. Щоб взяти напрокат електротранспорт, потрібно мати з собою паспорт, закордонний паспорт або права. Також потрібно внести заставу (500-2000 грн). Мінімальний час прокату — 15 хвилин. Електровелосипеди і електросамокати можна орендувати на цілий день.

Взяти транспорт можна за адресою: Оболонський проспект, 21Б, Dream town 2 (пн-нд з 10:00 до 21:00). Ціна за прокат електросамоката: 1 година — 300-350 грн, доба — 600-750 грн. Електровелосипед коштує 200-300 грн/год.

KyivMotion

Можна взяти напрокат електросамокати Xiaomi (максимальна вага — до 90 кг), гіроборди Smart (18-120 кг) і гіроскутери Ninebot (15-100 кг). Запасу батареї електросамоката вистачить до 30 км.

Заставна вартість для електротранспорту становитиме 3000 грн. Також можна залишити на зберігання свій ID паспорт, закордонний паспорт чи водійські права (нового зразка) + 1000 грн або два документи на одне ім'я + 1000 грн.

Прокат доступний за адресою: вул. Генерала Жмаченка, 7, парк Перемоги (пн-нд з 11:00 до 21:00). Ціна за електросамокат і гіроскутер: 10 хв — 70 грн, 30 хв — 150 грн, 1 година — 250 грн, 2 години — 400 грн, доба — 500 грн.

Veliki.ua

Всеукраїнський сервіс пропонує взяти напрокат велосипеди, електровелосипеди та електросамокати. Щоб скористатися послугою, потрібно залишити 8000 грн застави або ж паспорт чи водійські права нового зразка та 500 грн, ID паспорт або закордонний паспорт та 250 грн, два документи на одне ім'я та 250 грн. Прокат електровелосипедів і електросамокатів тут обійдеться у 300 грн/година.

Skroll

Грузинський сервіс прокату електросамокатів Scroll працює в партнерстві з американською компанією Bird. Зона покриття роботи сервісу — центральні райони Києва — Шевченківський, Печерський і Подільський. Ціна посадки коштує 10 грн, одна хвилина прокату — 4 грн.

Фото: unsplash.com

Читайте нас у Facebook та Instagram

Перший день локдауну у Києві: таксі по 500 гривень Swarovski зняли рекламу в Києві із акторами «Гри престолів» та «Гамбіту королеви»
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно