Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

В Україні презентували «Колекцію Рівності» на підтримку ЛГБТК+ спільноти

12 апреля 61

Українські дизайнерки BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER та рух Різні.Рівні презентували колаборацію на підтримку ЛГБТК+ спільноти в Україні. Про це пише mmr.ua

«Колекція Рівності» — це одяг для тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації» — зазначають творці одягу.

Дизайнери створили по одній унікальній речі, щоб наповнити колекцію. KSENIASCHNAIDER — джинсову куртку з фрагментами айдентики Різні.Рівні, LITKOVSKAYA — вітрівку з елементами стилю Анрі Матіса та Кіта Гарінґа, а BEVZA — яскравий жилет, в’язаний з переробленого океанічного пластику.

У колекції є кілька рівнів рівності: 

  • Gender-neutral — тобто підходить для чоловіків, жінок, небінарних особистостей, квір-людей.
  • Universal sizes — куртки one size, жилет представлений у двох розмірах, які є адаптивними завдяки плетінню.
  • Zero-owner — тобто у колекції немає власника. 

Зазначається, що одяг з колекції не можна придбати, проте його зможуть отримати всі, хто підтримує ЛГБТК+ та доєднається до руху. 

Кампейн колекції створили Synchrodogs — арт та фешн фотографи, які відомі своїми роботами для Louis Vuitton, Burberry, Kenzo, Vogue, Esquire та Harper’s Bazaar, і отримали нагороду Best Fine Art photographer by Vogue Italy ‘16.

Фото: mmr.ua

Читайте нас у Facebook та Instagram

МАУ пропонує політати над Прип'яттю та ЧАЕС. Вартість квитка — 3 тисячі гривень Київським ресторанам дозволили встановлювати літні тераси, але вони поки не працюватимуть
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно