Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві запускають додаток для передачі залишків ресторанної їжі в притулки для тварин

13 апреля 109

У Києві розробили додаток «Хліб — не сміття» (No bread waste), який може допомогти столичним ресторанам збирати залишки їжі та віддавати їх до притулків для тварин. Про це пише «Хмарочос».


Ініціатор проєкту Маріанна Маршаленко. Жінка розповіла, що працюючи в готельно-ресторанному бізнесі, вона помітила, як багато хліба і випічки викидають на смітник. В той самий час притулки для тварин потребували цих продуктів, не в якості основного раціону для тварин, а в якості прикорму (додавання в каші). Тому вона запропонувала збирати залишки їжі і передавати їх до притулку. Щотижня туди відправляли близько 70 кг хліба.

Приміром, нині у притулку «Сіріус» живе приблизно дві з половиною тисячі тварин. Щотижня підопічним згодовують півтори тонни хліба. На заощаджені кошти притулок зможе придбати більше корму або круп, а також використати їх на ветеринарну допомогу або стерилізацію тварин. 

Маріанна Маршаленко придумала електронну платформу, яка повинна налагоджувати зв'язки між ресторанами, притулками та водіями, які можуть відвезти хліб. Він довше зберігається, аніж інші продукти, і гарантовано не містить сторонніх предметів, які можуть завдати шкоди тваринам.

В результаті притулки зможуть безкоштовно отримувати підгодівлю, а ресторани заощадять на вивезенні відходів і зможуть заробити репутацію соціально відповідального бізнесу. Водіям така платформа теж дасть можливість проявити свою соціальну відповідальність.

Як працюватиме сервіс

Всі учасники платформи повинні зареєструватися на сайті і встановити мобільний додаток. Коли ресторан повідомить про готовність пакету з хлібом, в електронному кабінеті водія з'явиться заявка. Він повинен підтвердити замовлення і вибрати притулок, до якого зручно під'їхати. Останній відразу отримає повідомлення, що незабаром привезуть хліб.

Нині команда проєкту шукає партнерів серед ресторанів і водіїв. Охочі приєднатися можуть заповнити онлайн-форму.

Фото: фейсбук-сторінка «Хліб — не сміття»

Читайте нас у Facebook та Instagram

Київським ресторанам дозволили встановлювати літні тераси, але вони поки не працюватимуть Мережа з доставки піци Station Pizza почала роботу в центрі Києва
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно