Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

5 романтичних комедій для дощових вихідних

16 апреля 56

Попереду дощові вихідні час відпочити вдома. Ми підібрали цікаві фільми, за переглядом яких можна посміятися, поплакати і абстрагуватися від навколишніх подій на один вечір.

1. «Освідчення»

Маргарет на досить високій посаді не відволікається на проблеми оточення. Однак через свою зацикленість на справах пропускає повідомлення щодо робочої візи, яка от-от закінчиться. Жінка дізнається, що знаходиться на межі депортації в Канаду. Вона швидко складає історію про шлюб з асистентом Ендрю. Чоловік погодився на аферу заради підвищення. Проте імміграційний контроль в подібних випадках проводить ретельну перевірку. Але на обох чекає щось більше, аніж афера зі шлюбом.

2. «Як вийти заміж за три дні»

В багатьох англомовних країнах існує традиція: дівчина може в високосний рік, 29 лютого, зробити чоловікові пропозицію, і саме в цей день чоловік не має права відмовитися. Дизайнерка Емі вже кілька років зустрічається з кардіологом Декланом і має підступний план щодо спільного майбутнього. Щоб його здійснити, жінка відправляється за своїм майбутнім чоловіком в Дублін, куди той поїхав на конференцію. Проте через погану погоду вона не встигає до призначеного терміну, їй доводиться скористатися допомогою дивакуватого ірландця. І ось, вони вже вдвох через усю країну поспішають у Дублін. Але що з цього вийшло?

3. «Мій хлопець псих»

Провівши чотири роки в стінах психіатричної лікарні молодий чоловік, колишній вчитель, повертається в будинок своєї матері. Там він намагається налагодити стосунки зі своєю колишньою дружиною, а також починає дружити із досить дивною дівчиною, яка не так давно стала вдовою. Що вийде з їхньої дружби?

4. «Кохання та інші ліки»

Джемі щастить на любовному фронті, але з роботою у нього не клеїться. Хлопець влаштовується продавцем «Віагри». В одній з клінік він знайомиться з дівчиною на ім'я Меггі страждає початковою стадією хвороби Паркінсона. Чи боротимуться двоє із хворобою, якщо сильно закохані, чи там, де є біль, місця коханню не лишиться?

5. «Фанатки на сніданок не залишаються»

Після року у США 17-річна Ліла повертається додому в Німеччину і одразу ж закохується в симпатичного хлопця. Проте Ліла не знає, що хлопець є солістом мегапопулярної у Німеччині та невідомої у США молодіжної музикальної групи. А от коли дізнається, то... пошкодує чи ні? 

Релаксових вихідних!

Читайте нас у Facebook та Instagram

Kacho Group презентували новий український бренд Melly У Києві депутат влаштував вечірку під час локдауну
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно