Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Безкоштовна доставка їжі: сервіс Raketa вже в Києві

Текст: Пойманова Алина, 11 ноября 2019 330

Розвиток ринку доставки їжі та фуд-тех набуває нечуваних темпів, і в рамках цього прогресу на вітчизняній арені з’явився новий гравець — сервіс Raketa. Він обіцяє скласти гідну конкуренцію таким гігантам сучасності як Glovo та Uber Eats та вже наразі пропонує безкоштовну доставку.

Молодий гравець

Сервіс доставки їжі з ресторанів Raketa розпочав свою роботу в Дніпрі у березні 2018 року. З листопада 2019 він розгорнув свою діяльність і в столиці. На момент запуску кількість кур’єрів сягала близько 200 людей, які доставляють замовлення пішки, на велосипедах, мотоциклах та авто. Наразі сервіс працює з більш ніж 70 ресторанами, розташованими в центральних районах міста, та працює над поширенням мережі власних кухонь.

Амбітні плани

Raketa є стовідсотково українським проектом, в процесі роботи над яким засновники зверталися до світового досвіду та використовували своє глибоке знання місцевого ринку. Наразі компанія заявляє про наміри охопити не менш, ніж 30% від загального об’єму замовлень на ринку доставки їжі. Серед своїх переваг сервіс виокремлює службу підтримки клієнтів та кур’єрів, а також, мережу власних кухонь, перша з яких розташована в районі Бессарабського ринку. У 2020 році Raketa планує зайти ще в 15 міст і далі розпочне потрошку покривати всі українські міста, населення яких перевищує 200 тисяч людей.

«Raketa має намір кардинально змінити ринок доставки їжі. Ми не обмежуємо мінімальну суму замовлення, а доставка буде безкоштовною для клієнта. І це не демпінг, а бажання зробити сервіс доступним для всіх», — стверджує співзасновник компанії, Станіслав Дмитрик.

Конкурентні переваги

Протягом наступних двох-трьох місяців Raketa працюватиме в тестовому режимі. За цей час компанія планує активне розширення та покриття всього Києва. Наразі заявлений час доставки замовлень досягає 60 хвилин. Що цікаво, сервіс буде безкоштовним для користувачів не тільки в «бета-версії», а й надалі, після завершення тестового періоду.

Для того, аби скористатися послугами сервісу, треба лише встановити однойменний додаток на будь-який пристрій на базі iOS або Android. За допомогою зручного інтерфейсу можна обрати ресторан зі списку закладів-партнерів, що розташовані в радіусі 3 кілометрів, та обрати бажані страви з меню, які будуть доставлені менш, ніж за годину.

«Мережа власних кухонь дозволить нам замикати всередині компанії все процеси, забезпечувати ідеальний сервіс, а найголовніше — здійснювати доставку менш ніж за 30 хвилин. Також ми одні з небагатьох, хто пропонує своїм клієнтам телефонну і онлайн-підтримку для оперативного вирішення будь-яких питань» — коментує співзасновник Raketa, Олексій Юхимчук.

Хочеш з'їсти бургер, устриці або чізкейк — шукай на карті в розділі Популярні страви та, не відходячи від каси, бронирюй столики в більш ніж 2 000 закладів Києва за допомогою зручного сервису Relax.ua. А якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

В ресторані «Євразія» влаштовують свято лосося Він грав з Девідом Боуї! Донні МакКаслін виступить у Києві
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно