Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Він грав з Девідом Боуї! Донні МакКаслін виступить у Києві

Текст: Пойманова Алина, 11 ноября 2019 281

Легендарний виконавець Девід Боуї випустив свій останній альбом «Blackstar» буквально за декілька днів до смерті, яка спіткала його у січні 2016 року. Це був урочистий фінал для артиста, але для Донні МакКасліна, талановитого саксофоніста, що визначив неповторну стилістику звучання платівки, це було лише початком. У жовтні він виступить у Києві зі своїм новим альбомом «Blow».

Нова платівка вийшла вже через два роки після смерті Девіда, в ній було втілено чітке та абсолютно нове бачення. Проте без сумніву, в музиці відчувається якісний та складний вплив Боуї на становлення і розвиток обдарованого саксофоніста як митця. Пізніше номінант музичної премії Grammy МакКаслін розповідав про свою найсміливішу за останні два десятиріччя роботу – платівку «Blow», стверджуючи, що до роботи з Девідом Боуї її створення було б неможливе.

Музика червоною стрічкою пронизує все життя МакКасліна – він зростав, граючи у Санта-Круз (Каліфорнія) в джазових ансамблях свого батька, а наприкінці 90-х почав записувати власний матеріал. Бачення ремесла якщо не перевернулося, то точно зазнало суттєвих змін в процесі спільної роботи з Девідом Боуї.

«Він завжди казав мені:”Йди за тим, що ти чуєш, і не переймайся через те, як це назвуть чи який ярлик повісять”», – згадує МакКаслін.

Ці слова стали справжньою філософією для видатного саксофоніста, яку він втілив в своїй платівці «Blow». Тут є і енергійні 10-хвилинні інструментальні треки, і хаотичні, і повільні, але всю його музику об’єднує одна чудова властивість – вона до самого кінця кожного виступу не перестає дивувати слухача. Саме тут можна зустріти чаруючий джаз таким, яким його ще не чули.

  • Дата: 12 листопада, 19:00-22:00
  • Місце: вул. Симона Петлюри, 4
  • Вартість: 640-1390 грн
  • Деталі: на Facebook сторінці івенту

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Безкоштовна доставка їжі: сервіс Raketa вже в Києві Сніданок починається тоді, коли ти прокинувся: спеціальні бранч-пропозиції від Très BRANCHÉ
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно