Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Мотлох, волоцюги та музика: що треба знати про BOMZHPARTY

Текст: Пойманова Алина, 20 ноября 2019 399

BOMZHPARTY — є дійсно унікальною подією, ідея створення якої прийшла до організаторів ще 11 років тому. Цей івент — не просто костюмована вечірка, на яку потрапляють лише ті, хто найгірше та найбідніше одягнений, це захід про розумне та відповідальне споживання, зустріч однодумців та небайдужих до майбутнього людей.

 
 
 

BOMZHPARTY проходить в Києві вже не вперше і щоразу збирає яскраву тусовку з неповторними жебрацько-волоцюжними луками, концептуальною локацією та драйвовим лайнапом. Цього разу вечір влаштовують в унікальному місці — на виставці Plastikwood, яку було створено з декорацій до мультфільму «Гарбі». Тепер вона розрослася у масштабах та являє собою сюрреалістичний світ сміттєпокаліпсису.

«BOMZHPARTY — дивовижна, унікальна ніч, котра трапляється лише в Києві і тільки з тими, хто знає, що зустрічають не по одежі, а проводжають не по розуму» — стверджують організатори вечірки.

На заході працюватиме фейс-контроль — пропускатимуть лише тих, хто виглядає як вільна від матеріальних тягарів людина. А тим, хто відчуватиме складнощі у формуванні образу, зможуть допомогти на барахолці та у кімнаті каліцтв, що працюватимуть на локації. Одним з головних посилів вечірки є відповідальне споживання і закликання до надання речам другого життя, тож відвідування зі своєю тарою — вітається. Це може бути як жерстяна кружка, так і «індивідуальний» келих з пластику, що піддається переробці.

Оскільки цього разу вечірка проходить не на звичайній локації, а на справжнісінькому арт-об’єкті, організатори пропонують 2 типи квитків — звичайний, що дозволяє прийняти участь у заході та надає частковий доступ до виставки, і VIB (що розшифровується як VERY IMPORTANT BOMZH), з доступом до особливих розваг та повної виставки. У лайнапі вечора: inst: @trosha_b, MacWise, BNRTM, Daria Kolomiec, SaveTheTuna та Vnuk.

    • Коли: 29 листопада, 20:30-06:00
    • Де: вул. Ярославська, 57, PlastikWood Animations
    • Скільки: звичайний квиток — 150 грн
    •                 VIB — 300 грн

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Українці перемогли у двох номінаціях на Restaurant Week у Польщі 10 днів в Ізраїлі безкоштовно: знайомимось з національною кухнею
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно