Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Що кажуть Фагот, Злата Огнєвіч та Павло Бондаренко про вар'єте «Рояль»

Текст: Пойманова Алина, 25 ноября 2019 569

Цього року у Києві з’явилося принципово нове шоу-вар’єте «Рояль», що поєднало у собі надзвичайну відвертість, красу, музику та театральний перформанс. Шоу вже встигла відвідати велика кількість гостей, серед яких були і зірки. Розповідаємо, що кажуть про провокаційну постановку Олег «Фагот» Михайлюта, Злата Огнєвіч, Павло Бондаренко та інші.

Хоча шоу доволі відверте, воно не є вульгарним, постановка сповнена витонченої сексуальності та еротизму, у противагу брутальній реальності та буденним стресам. Особливу атмосферу створює музика Олексія Боголюбова, українського музиканта, відомого своїм нестандартним підходом. «Зачепило» вар’єте «Рояль» не тільки звичайних гостей, але й зірок, які охоче ділилися своїми враженнями.

«Оголені жінки - це завжди прекрасно. А тут жіноча краса поєдналася з цікавою постановкою з розвитком і кульмінацією - мені дуже сподобалося. Я б прийшов ще раз подивитися!» —прокоментував Олег «Фагот» Михайлюта, лідер гурту ТНМК.

«Цікаве аранжування, загорнуті в неймовірну обгортку з сексуальних жіночих силуетів, приправлені таємничої та еротичною хореографією - що ще треба, щоб прекрасно провести вечір? Артисти втягують тебе в дію й ти мимоволі вже хочеш бути з ними на сцені та ділитися своїми найпотаємнішими бажаннями. Дивитися можна і потрібно, а ось торкатися, на жаль, ні (сміється). Прийду та ще раз подивлюся!» —поділився враженнями режисер-постановник та соліст Freedom ballet, Павло Бондаренко.

«Чудово, що в Києві з'явилося дуже чуттєве еротичне шоу-вар'єте, де кожен номер - це окрема історія. Мені дуже сподобалося бути гостею шоу! Я із задоволенням прийду ще раз та приведу друзів.» —відзначила співачка Злата Огнєвіч.

Наразі шоу проходить в столичному Caribbean Club Concert Hall щотижня. Найближчі покази заплановані на 29 листопада, 9, 13, 19 та 26 грудня.

Адреса: вул. Симона Петлюри, 4

Вартість: 390-1490 грн

Деталі: за посиланням

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Цікавинки про нову українську кінострічку «Чорний ворон» Нове місце: на Інститутській відкрився ресторан Adriatic
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно