Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

В Києві запрацювала перша в країні dark kitchen

Текст: Пойманова Алина, 27 ноября 2019 363

Food-tech сервіси дедалі стрімкіше розвиваються в усьому світі і Україна — не виключення. 25 листопада в Києві розпочала свою роботу перша в країні dark kitchen. Розповідаємо про те, як майбутнє вривається до сьогодення, в чому особливості формату та чому пощастило тим, хто живе або працює в центрі.

Майбутнє починається сьогодні…

Назва dark kitchen (темна кухня) походить від словосполучення dark stores, що означає темні магазини, або супермаркети, що призначені лише для обробки онлайн-замовлень. За аналогією з’явилися і кухні, що працюють лише на доставку. Вони почали з’являтися не тільки у фактичних ресторанів, але і як окремі гравці ресторанного бізнесу. Кількість страв у таких кухнях зазвичай менше, ніж у фізичних закладах, що зумовлено потребою максимально автоматизувати процес приготування, пакування та доставки їжі.

Ресторан dark kitchen з простою назвою «Кухня» розташувався в районі Бессарабки. Тут пропонують збалансоване меню зі стравами української кухні, салатами та піцею, але у закладі немає ані посадочних місць, ані офіціантів. Замовлення їжі здійснюється за допомогою сматфона через додаток Raketa, сумісний з пристроями на базі iOS або Android. Наразі замовлення доставляють кур’єри в радіусі двох кілометрів від «Кухні».

Вигідні фішки для клієнтів

Через спрощення процесу обробки замовлень, компанія пропонує користувачам приємні умови, серед яких заявлений час доставки, що становить до тридцяти хвилин, відсутність мінімальних обмежень по вартості замовлення а також те, що доставка є безкоштовною. Тобто, сплачувати доведеться лише за страви за вказаною в меню ціною, але чайові традиційно залишаються на розсуд замовника.

Перспективи проекту

Компанія Raketa розпочала свою роботу у Дніпрі в березні 2018 року, та з того часу стрімко розвивалася і наразі має доволі амбітні плани. 11 листопада цього року вона розпочала здійснювати доставки з ресторанів міста по Києву, а також загалом планує відкрити в столиці близько 30 ресторанів dark kitchen. У 2020 році географія розповсюдження обіцяє зрости до 17 міст України. Далі на черзі — міста з кількістю населення, що перевищує 200 тисяч людей.

Хочеш з'їсти бургер, устриці або чізкейк — шукай на карті в розділі Популярні страви та, не відходячи від каси, бронирюй столики в більш ніж 2 000 закладів Києва за допомогою зручного сервису Relax.ua. А якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

 

Нове місце: на Інститутській відкрився ресторан Adriatic Хто отримав сковорідку: переможці національної ресторанної премії СІЛЬ 2019
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно