Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Шалений професійний апґрейд: в Києві пройде бізнес-конференція Y+1

Текст: Пойманова Алина, 4 декабря 2019 581

Відома компанія YCLIENTS вперше проведе бізнес-конференцію у Києві. Тут під одним дахом зберуться більше 200 підприємців, топ-представників галузі послуг, топ-менеджмент та керівники, аби обговорити тренди сьогодення у веденні бізнесу.

Що на порядку денному

Разом з досвідченими експертами гості піднімуть питання розвитку власного бренду, автоматизації бізнесу, інструментів контролю, розвитку бренду, масштабуванні бізнесу та маркетингу в індустрії краси. Серед тем виступів «Створення конкурентоспроможного монобренду», «Маркетинг та точки росту в індустрії краси», «Як розвиток власного бренду впливає на розвиток бізнесу», «Вибухове масштабування: як за три роки створити міжнародну мережу в beauty-сфері» та багато іншого.

Спікери

Серед спікерів Альбіна Назарова, засновниця SAHAR&VOSK, найбільшої мережі депіляції в СНД, Дмитро Верховецький, засновник мережі барбершопів FRISOR, Павло Сергієв, співзасновник Міської Перукарні, Микаел Саакянц, директор з маркетингу YCLIENTS, Юрій Шевел, засновник компанії Type Barbershop & Academy, Валерія Прокопів, директорка мережі салонів краси The Girls Hairdressers та Максим Михальов, співзасновник та директор з розвитку міжнародної компанії ARTOX.

Q/A-сесія

Після інформативних виступів та ефективного нетворкінгу на гостей чекатиме Q/A-сесія, темою якої буде «Зворотній бік красивого бізнесу». Під час цієї сесії кожен учасник матиме змогу поставити питання, поділитися власним досвідом, в тому числі й невдалими кейсами, та розповісти про те, як вдалося вийти з ситуації або попросити рекомендацій у експертів.

  • Коли: 12 грудня, 11:00
  • Де: вул. Антоновича, 50
  • Конференц-хол «Депо», зала «Індиго»
  • Скільки: до 10 грудня безкоштовно*
  • *за умови попередньої реєстрації
  • Реєстрація: за посиланням

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

На Русанівці з’явився новий Текс-Мекс ресторан La Calaca Як отримати лояльних відвідувачів: Relax.ua проведе семінар «Любов і трафік»
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно