Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

BrainStorm святкують 30-річча та зіграють концерт у Києві

Текст: Пойманова Алина, 12 декабря 2019 298

Небагато гуртів з міжнародною популярністю можуть похвалитися декількома десятиріччями творчої діяльності без усіляких розпадів, зміни учасників та довготривалих періодів «тиші». До числа таких можна віднести BrainStorm, що святкуватимуть своє 30-річча та влаштують з цієї нагоди концерт у Києві.

Унікальність гурту полягає в тому, що він являє собою не просто колектив, а компанію близьких товаришів, яким вдалося зберегти міцність своєї дружби протягом такого довгого періоду часу. Навіть після трагічного 2004 року, коли загинув бас-гітарист Гундарс Маушевичс, за ним залишили місце в гурті посмертно, а Ингарс Вилюмс, що замінює загиблого вже стільки років, так і не став офіційним членом гурту.

За свою творчу кар’єру гурт випустив 22 альбоми, що поєднують у собі три мови — латиську, англійську та російську. Світова популярність прийшла до колективу не тільки завдяки музичній складовій, а ще й в наслідок співпраці з Антоном Корбайном, що був автором культових фото Metallica, Depeche Mode, RHCP та U2.

12 грудня вони святкуватимуть своє тридцятиріччя програмою «30 музичних історій», до складу якої входять пісні, що відтворюють історію гурту. Тут буде і головний безперечний хіт поза часом «Lidmašīnas», і «My star», що свого часу посіла третє місце на «Євробаченні», хоча і була визнана найпопулярнішою на конкурсі, і «Maybe», що стерла кордони популярності і перевела творчість гурту на міжнародний рівень. Не обійдеться і без відомих «Ты не один», «Выходные», «Ветер», «Контакты», «Thunder Without Rain», «Colder» та інших треків.

  • Коли: 12 грудня, 19:00-22:00
  • Де: вул. Симона Петлюри, 4, Caribbean Club Concert Hall
  • Скільки: 890-4900 грн
  • Деталі: на Facebook сторінці івенту

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Як отримати лояльних відвідувачів: Relax.ua проведе семінар «Любов і трафік» Частуватимуть ікрою та влаштують вечірку: у WINETIME відкривають фудкорт
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно