Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Каток перед сценою та гігантський ялинковий шар: все про Різдвяну історію з Тіною Кароль

Текст: Пойманова Алина, 20 декабря 2019 564

Тіна Кароль започаткувала чудову традицію — влаштовувати щорічне свято напередодні Нового року, аби відзначити найяскравіші моменти минулих 12 місяців. У вражаючій видовищній постановці візьмуть участь не тільки артисти, але й видатні люди, спортсмени, громадські діячі, політики та талановиті діти, що вразили в минулому році своїми досягненнями та історіями.

Вражаючий масштаб

Творці шоу з розмахом підійшли до організації — у двогодинній постановці візьмуть участь більш ніж 100 різних артистів, серед яких будуть акробати, танцюристи, ходулісти, актори, еквілібристи та фигуристи. Останні розсікатимуть на величезному катку, площею 160 м², який стане частиною концертної програми і буде встановлений просто перед сценою. Талановиті українські фігуристи театру на льоду «Кристалл» доповнять своїм виступом насичену програму, а для ініціаторки святкового концерту Тіни Кароль збудують гігантську ялинкову прикрасу у формі шару.

«Проектом «Різдвяна історія» я хочу об’єднати нас святом української музики, нагородити суспiльною увагою та визнанням справжніх героїв цього року, відродити традиціï колядування та щедрування, отримати задоволення вiд новорiчного святкування у колi друзiв, своєї родини та своїх кумирів! Адже поки живі традиції — жива країна», — ділиться Тіна Кароль.

Не лише розваги, а й соціальна складова

Мультижанрове шоу об’єднає в собі культуру, музику, та навіть соціальну місію, адже співачка збирається разом з проектом «Здійсни мрію» втілити в життя мрії маленьких дітей, подарувати їм надію та цілющу радість. Окрім цього, під час концерту Тіна розіграє серед тих, хто прийшов на шоу, коштовні новорічні подарунки. Телеверсію гала-концерту покажуть на телеканалі «1+1» на різдвяні свята.

  • Коли: 22-24 грудня
  • Де: Спортивна площа, 1, Палац Спорту
  • Вартість квитків: 950-2790 грн

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

Подарунок на Миколая: на Мінській відкривається Білий Налив В D12 ВСІ. СВОЇ влаштують грандіозний новорічний маркет
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно