Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

19 мільйонів хештегів: Київ 33-й серед найінстаграмніших міст світу

Текст: Пойманова Алина, 28 января 2020 273

І знову столиця України потрапила до крутого туристичного списку. В об’єктивності результатів не може бути жодних сумнівів, адже вони ґрунтувалися на кількості хештегів з назвою міста, що були використані за рік у мережі Instagram. Цього разу у рейтингу Big 7 Travel Києву вдалося випередити Ніццу, Прагу, Дублін, Осаку, Шанхай та ще 17 міст світу.

Минулого тижня Big 7 Travel випустило новий рейтинг топ-50. Цього разу онлайн-видання, що освітлює подорожі і гастрономію різних країн, звернуло увагу виключно на статистичні дані, і оприлюднило список міст світу, назви яких найчастіше фігурували в якості хештегів у мережі минулого року. Київ посів в ньому 33 місце.

«Київ — столиця України і місто, якому притаманна неймовірна велич і краса — від пам'ятника Батьківщини-матері і 18-метрової копії Ейфелевої вежі, до Майдану Незалежності, який був центром політичного життя України протягом десятирічь. 19 мільйонів хештегів принесли Києву 33 місце в списку найінстаграмніших міст світу» — пишуть у Big 7 Travel.

Раніше ми писали про те, що наприкінці минулого року Київ посів друге місце серед 50 міст світу, які обов’язково варто відвідати наступної декади.

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

В Києві з’явився таксі-сервіс виключно для жінок та дітей У Києві відбудеться International Hospitality Conference 2020
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно