Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві відбудеться International Hospitality Conference 2020

Текст: Пойманова Алина, 29 января 2020 222

29 лютого в столичному готелі InterContinental відбудеться міжнародна бізнес-конференція International Hospitality Conference, присвячена актуальним питанням сфери гостинності. Захід збере під одним дахом велику кількість власників готелів та представників топ-менеджменту. Цього разу на гостей чекатиме нова тема, що стосується змін та еволюції.

Ця міжнародна освітня бізнес-конференція щороку приймає професіоналів готельного бізнесу з різних куточків світу. Лише за два останніх роки на заході побувало понад 700 власників та топ-менеджерів галузі.

Конференція має на меті охопити найактуальніші питання сфери гостинності, як от маркетингові стратегії, управління доходами, використання технологій, а також архітектура і дизайн. Спікерами заходу стануть представники найбільших готельних мереж. Вони поділяться своїм безцінним досвідом керування, методиками збільшення доходів та отримання вищого прибутку від операційної діяльності готелю.

Захід пройде під прапором «EVOLUTION», адже в якості головної теми International Hospitality Conference 2020 було обрано зміни та еволюцію у сфері гостинності, що спонукає готелі продовжувати вчитися, впроваджувати зміни, аби задовольнити попит сучасного мандрівника, що продовжує зростати, шляхом роботизації, персоналізованих опцій та діджиталізації.

Хочеш бути в курсі всіх подій? Підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші івенти улюбленого міста!

19 мільйонів хештегів: Київ 33-й серед найінстаграмніших міст світу Чебуреки та баба-гануш: що скуштувати в новому закладі LAMPA
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно