Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Музей на дивані: проводимо карантин культурно

18 марта 2020 1299

Covid-19 завдав серйозного удару по нашому дозвіллю. Безліч культурних установ закрили свої двері — від музеїв Ватикану до нью-йоркського «Метрополітену». Утім жагу до знань так просто не спинити! Галереї вже запустили в Instagram хештег #MuseumFromHome, під яким продовжують ділитися мистецькими надбаннями з громадськістю. А ми нагадуємо про проєкт Google Arts & Culture, який дозволяє влаштувати віртуальну прогулянку кращими музеями світу.


Музей Соломона Гуггенхайма


«Гуггенхайм» у Нью-Йорку славиться не тільки своїми витворами мистецтва, а й неповторною архітектурою. Будівля музею нагадує раковину моллюска — художні твори розташовані вздовж шестиповерхової спіральної рампи. Таким чином, у відвідувача, що йде вниз, постійно змінюється зорова перспектива. Кожен крок — новий погляд на експозицію. Тепер спуститися славнозвісним гвинтовим пандусом можна, не виходячи з дому — за допомогою технології Google street view.


Британський музей


Колекція Британського музею у Лондоні охоплює понад 2 мільйони років людської історії. Це унікальний зріз культури з різних куточків Землі: Індії, Китаю, Африки, Океанії, Південної Америки. Тут зберігається безліч цікавих старожитностей: пам'ятки ієрогліфічної писемності, древні монети, папіруси, прикраси, деталі храмового оздоблення, кухонне начиння, середньовічна зброя, лицарські обладунки та навіть Хоа Хакананайя — один з численних ідолів Острова Пасхи. Частину з них можна дослідити за допомогою інтерактивної екскурсії.


Музей Ван Гога

У амстердамському музеї зберігається найбільша у світі збірка творів Вінсента ван Гога. Постійна колекція включає понад 200 картин, 500 малюнків та понад 750 листів митця. Наразі на сайті Google Arts & Culture доступні 2 тематичні онлайн-екскурсії: «Які книги читав Вінсент ван Гог?» та «Любовне життя Вінсента ван Гога». Також можна відвідати всі 4 поверхи галереї.


Художній музей Сан-Пауло

Museu de Arte de São Paulo або MASP — кращий музей Бразилії. Представленій у ньому колекції немає аналогів у всій Латинській Америці. Сьогодні MASP налічує понад 8 тисяч експонатів, включаючи картини, скульптури, предмети, фотографії та костюми. Тут зберігаються роботи Ель Греко, Далі, Ренуара, Рембрандта, Ван Гога та Моне. Ви можете прогулятися музеєм онлайн або ж відвідати одну з 6 віртуальних екскурсій. Наприклад, побачити «Історії божевілля» — 102 малюнки, зроблених пацієнтами психіатричної лікарні, які у 1974 році подарував музею піонер мистецької терапії Озоріо Сезар.

Національний музей антропології у Мехіко


Експозиція музею демонструє найбільш масштабну археологічну та етнографічну колекцію спадщини народів Мезоамерики. Тут зберігаються скарби цивілізації майя, знаменитий календар ацтеків «камінь Сонця» та інші вражаючі артефакти. Якщо вас цікавить історія розвитку Мексики у доколумбовий період, то віртуальна прогулянка музеєм вас безперечно вразить.

А якщо хочеш бути в курсі всіх подій, підписуйся на наш Telegram і дізнавайся першим про найцікавіші події міста!

 

Чому карантин позитивно вплине на заклади громадського харчування? - Олександра Титаренко. Стейки, ребра, мідії, краб та лобстер: сети з доставкою до дому
Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно